09122024339

02188747944

شنبه تا چهارشنبه : 9:00-17:00

پنج شنبه : 9:00-14:00

قیمت دستگاه های خط تولید زغال

قیمت دستگاه های خط تولید زغال فشرده

لیست قیمت دستگاه های خط تولید زغال فشرده

تولید زغال فشرده یکی از کسب و کارهای پر رونق و پر سود کشور در چند سال گذشته بوده است، که با توجه به این که مواد اولیه برای تولید این محصول به آسانی در کشور پیدا می شود، صنعتی سود آور است که سرمایه ی زیاد و گزافی هم نمی خواهد. همچنین با وجود تلاش های پیشگامان صنعت تولید زغال و تولیدکنندگان ، هم اکنون حتی دستگاه ها نیز داخل کشور ساخته می شود و از این جهت قیمت دستگاه زغال فشرده نیز بسیار مناسب است. در ادامه با ما همراه باشید تا لیست قیمت دستگاه های خط تولید زغال ، و آنچه لازم است از آن بدانید را بررسی کنیم.

لیست قیمت دستگاه های زغال ساز ، و قیمت مواد اولیه پس از توضیحات دستگاه ها آورده شده است. 

 

دستگاه های خط تولید زغال فشرده

ابتدا لازم است تا دستگاه ها را بشناسیم و با عملکرد آن ها به اختصار آشنا شویم.

دستگاه های ساخته شده در خط تولید زغال فشرده صنعتگران ، با استفاده از مرغوب ترین و با کیفیت ترین متریال و قطعات ساخته می شوند ، که همین کیفیت و تضمین این کیفیت ، تفاوت کار ما با دیگر رقباست.

دستگاه های خط تولید صنعتگران :

دستگاه آسیاب یا خرد کن

وظیفه این دستگاه خرد کردن پوست گردو است ، که یکی از مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت زغال فشرده می باشد.

دستگاه سرند زغال فشرده وظیفه الک کردن مواد را به عهده دارد تا هیچ گونه مواد درشت و اضافه باقی نماند.

دستگاه سرند صنعتگران ساخته شده با بهترین ورق اصفهان است و بنابراین بدنه ای مستحکم و با دوام دارد. ضمن اینکه رنگ کوره ای سه مرحله ای دارد و به این ترتیب ضد پوسیدگی و ضد زنگ زدگی است.

دستگاه سرند صنعتگران ، دارای الکتروموتور موتوژن با قدرت 3 اسب بخار است و دارای یک سال گارانتی تضمینی بی قید و شرط می باشد.

یکی از مشکلات بسیاری از افراد با دستگاه سرند سر و صدای بسیار زیاد این دستگاه است ، که ما این معضل را حل کرده ایم و دستگاه سرند را با تکنولوژی جدید به صورتی طراحی کرده ایم که دارای سر و صدای بسیار کمتر است با وجود این که به 2 برابر بیشتر الک می کند.

 

خط خشک کن :

پس از سرند شدن مواد اولیه ، خاک اره باید رطوبت زدایی شود و به این منظور به خشک کن برده می شود.

لوله های سینوسی خشک کن : صنعتگران خط خشک کن سینوسی با بهترین کیفیت ورقه، ساخته شده با ورق 2 فولادی برای لوله های سینوسی برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

ضمن اینکه امکان اضافه کردن دوار به صورت سفارشی هم وجود دارد.

مکنده خشک کن : مکنده نیز از اجزای مهم خط خشک کن است.

مکنده طراحی شده توسط صنعتگران دارای قدرت 2 برابر سایر مکنده هاست ضمن این که به شیوه ای ساخته شده که خاک اره ای داخل لوله ها باقی نماند.

این مکنده به خوبی جوابگوی حتی 2 خط تولید می باشد.

سیکلون گریز از مرکز : سیکلون خشک کن که خاک اره در آن جمع می شود، با طراحی جدید صنعتگران به گونه ای ساخته شده که تنها بخار از خروجی هوا بیرون می آید و گرد خاک اره که می تواند برای کارکنان زیان آور باشد از ان خارج نمی شود.

هم چنین خروجی آن به شیوه ای ساخته شده که با آسان ترین و در عین حال سریع ترین حالت ممکن خاک اره از آن خارج شود.

 

دستگاه اکسترودر

به اصلی ترین و مهم ترین دستگاه خط تولید زغال می رسیم . اکسترودر یا فشرده ساز وظیفه فشرده سازی مواد اولیه را به عهده دارد .

دستگاه اکسترودر زغال صنعتگران با تکنولوژی جدید و طراحی بهینه شده قادر به تولید بریکت زغال با کمترین میزان پوست گردو و خاک زغال است و می توان با خاک اره و حداقل خاک زغال، بریکت تولید کرد.

به میزانی که می توان  1/3 دیگر دستگاه از پوست گردو و خاک زغال استفاده کرد، به این ترتیب هزینه های اولیه تولید شما بسیار کاهش می یابد.

دستگاه زغال ساز یا اکسترودر زغال صنعتگران ، دارای الکتروموتور موتوژن است که سی اسب بخار هم قدرت دارد.

ماردون اکسترودر : استفاده از ماردون دائم الکار توسط صنعتگران موجب کیفیت بالاتر و هزینه های تولیدی بسیار کمتری برای شما می شود ، به این صورت که این ماردون قادر است 300 پالت بریکت تولید کند، در حالی که سایر نمونه های بازار با تولید 10 پالت نیازمند جوش و تعمیر یا تعویض هستند.

هم چنین از سیلندر های ضد سایش با بهترین آلیاژ استفاده شده است.

تابلو برق : بر روی دستگاه اکسترودر شما تابلو برق هم وجود دارد که هزینه جداگانه ای برای آن نیاز نیست ، ضمن اینکه عمر 2 برابر دیگر انواع تابلو برق دارد.

خوراک خور : خوراک خور این دستگاه زغال ساز (اکسترودر) با طراحی جدید و تغییراتی که در شفت و پولی داشته ، عمل کردی بهینه تر و قوی تر دارد.

نصب دودسوز : بر روی اکسترودر زغال صنعتگران یک دستگاه دودسوز هم نصب شده که موجب می شود بیشترین میزان کاهش آلایندگی را داشته باشد و کارگاه شما بدون هیچگونه آلایندگی باشد.

 

کوره های زغال فشرده :

یکی از مهم ترین مراحل در تولید زغال فشرده ، پخت آن است.

صنعتگران با ساخت 4 کوره سنتی ، با بهره گیری از سازندگان با تجربه ، بهترین کوره ها برای شما می سازد، که ساخت این 4 کوره بر روی خط تولید خود موجب کاهش قیمت دستگاه های خط تولید زغال فشرده می شود.

کوره های ساخته شده با تغییراتی که داشته اند بیشترین بازدهی را دارند، به طوری که در 24 ساعت زغال را آماده می کنند بدون اینکه نیاز به بازرسی و سر زدن داشته باشند.

زمانبندی کوتاه تر و دقیق در کار کوره های سنتی زغال ساخته صنعتگران ، موجب می شود بتوانید برنامه ریزی ای دقیق و بهینه تر در تولید خود داشته باشید.

پالت ها : 4 پالت به صورت پیش فرض در خط تولید زغال فشرده صنعتگران وجود دارند ، که این پالت ها ساخته شده با بهترین نبشی  و سپری 6 و 8 هستنذ که با جوش های گیر دار متصل شده اند.

بنابراین تحمل وزن تا 600 کیلو بریکت را به راحتی دارند ، بدون اینکه دیواره ها از هم جدا شده و وا بروند.

خفه کن ها : 4 پالت خفه کن نیز در خط تولید در نظر گرفته شده ، بدون این که به قیمت دستگاه های خط تولید اضافه شود.

پالت خفه کن ها نیز دارای ورق های 2 میل اصفهان با بهترین کیفیت ، و جوش 3.2 هستند.

 

قیمت دستگاه زغال فشرده و سرمایه ثابت مورد نیاز

بروز شده در آذر 1399

تمامی دستگاه هایی که نام برده شد و توضیحات آن داده شد، با همین مشخصات همگی در خط تولید صنعتگران به فروش می رسند.

قیمت دستگاه خط تولید زغال فشرده برابر با 160.000.000 تومان است ، که یک دستگاه جک پالت 3 تنی نیز نیاز است که 4.000.000 تومان قیمت آن است.

معمولا حدود 30 میلیون تومان نیز برای ودیعه و قیمت اجاره سوله برای تولید نیاز است .

بنابراین ، در مجموع 194.000.000 تومان هزینه برای راه اندازی خط تولید زغال فشرده نیاز است.

برای اطلاع از تمامی هزینه ها می توانید طرح توجیهی زغال فشرده را مطالعه کنید.

دستگاه زغالساز

لیست قیمت مواد اولیه زغال فشرده

هزینه برای مواد اولیه ، از جمله هزینه هایی در گردش است که همیشه باید آن را صرف کنید .

قیمت مواد اولیه تولید زغال فشرده با توجه به وفور آن در کشور به طور کلی مناسب است ، اما با توجه به این که کیفیت های زیادی از آن ها وجود دارد، و کیفیت مواد اولیه بسیار اهمیت دارد، باید حتما ضمن در نظر داشتن قیمت مواد اولیه ، به کیفیت و مرغوبیت آن هم توجه ویژه کنید.

لیست قیمت مواد اولیه برای تولید 500 کیلوگرم زغال ، در 8 ساعت کاری به شرح زیر است :

قیمت خاک اره زغال فشرده :

1700 کیلوگرم خاک اره مورد نیاز است که با احتساب اسمی 85 درصدی در نظر گرفته می شود. هر کیلوگرم خاک اره در حال حاضر 8.000 ریال قیمت دارد ، بنابراین :

8.000 ریال × 1700 کیلوگرم = 13.600.000 ریال

نیاز است.

قیمت پوست گردو زغال فشرده :

برای تولید 500 کیلوگرم زغال ، نیاز به حدودا 200 کیلوگرم پوست گردو است، که از قرار هر کیلو 13.000 ریال با احتساب اسمی 10 درصد است، بنابراین :

200 کیلوگرم × 13.000 ریال = 2.600.000 ريال

 

قیمت خاک زغال :

خاک زغال یا خاک کربن دیگر مواد اولیه مورد نیاز است، که با احتساب اسمی 5 درصدی ، با قیمت کیلویی 12.000 ریال محاسبه می شود، که به 100 کیلوگرم خاک زغال نیاز است. بنابراین :

100کیلوگرم × 12.000 ريال = 1.200.000 ريال

خاک اره زغال فشرده و دیگر مواد اولیه

تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت با صنعتگران

صنعتگران با داشتن تجربه ای بیش از ده سال در امر طراحی و ساخت دستگاه های خط تولید زغال، و همچنین تولید ذغال و صادرات آن ،  بهترین قیمت دستگاه های تولید زغال فشرده و همچنین بهترین قیمت مواد اولیه با مرغوبیت بالا را برای مشتریان گرامی تضمین می کند.

کلیه دستگاه ها دارای گارانتی بی قید و شرط یک ساله هستند، ضمن این که ده سال خدمات و پشتیبانی نیز وجود دارد.

اقدام دیگر صنعتگران برای از بین بردن دغدغه شما تولید کنندگان گرامی ، تضمین خرید زغال فشرده تولیدی شما ، با عقد قرارداد رسمی می باشد.

بهترین قیمت و بهترین کیفیت ، به همراه ارائه خدمات ، مشاوره ، آموزش و هر آنچه شما برای تولید زغال فشرده احتیاج دارید.

زغال فشرده صنعتگران

 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات دیگر