09122024339

02188747944

شنبه تا چهارشنبه : 9:00-17:00

پنج شنبه : 9:00-14:00

سود تولید زغال چینی

سود زغال چینی

سود زغال چینی

در ابتدای کار باید دانست که برای کسب سود خوب از تولید زغال های قالبی یا تولید زغال های چینی تولید محصول درجه یک و بسیار با کیفیت میباشد. برای داشتن سود مناسب یا نسبتا بالا باید در انتخاب منبع تهیه مواد اولیه بسیار دقت کرده و با جستجو، بهترین منبع را پیدا کنید. بسیاری از کارخانه ها سالهای بسیار زیادی است که در این عرصه فعالیت می کنند و هدف آنها نیز جلب رضایت مشتریان شان هست، انتخاب شما بیشتر می تواند  از این شرکت ها باشد به دلیل تجربه و سابقه خوبی که دارند. با توجه به موقعیت کشور عزیزمان که هر محصولی را که برای این کار و تولید زغال نیاز داریم در کشورمون به وفور یافت می شود مانند پوست گردو و پوست بادام، چوب خرد شده و خاک اره، خاک زغال.

تولید زغال

امروزه در کشور ما به علت وجود بسیار زیاد مواد اولیه تولید زغال های قالبی و یا زغال های چینی با سود قابل توجهی مقابل است و نظر تولید کنندگان را به خود جلب کرده است. از سوی دیگر به علت رشد این صنعت در کشور ما مشتری های دیگر این محصول کشور های همسایه ما هستند و کشور های حاشیه خلیج فارس که از مشتری های دائمی این محصول به شمار می روند. تولید کنندگان می توانند به چندین روش مواد اولیه مورد نیاز خود را تهیه کنند. روش ابتدایی این است که خود به داخل بازار رفته و برای این کار صرف وقت زیادی نیاز است تا جنس خوب و مرغوب با قیمت مناسب پیدا شود. راه دیگر استفاده از جنس های یک شرکت یا یک برند خاص است که سابقه خوبی در این عرصه داشته باشد.

اگر شرکت مورد نظر خودتون رو پیدا کنید به راحتی می توانید بدون صرف وقت و هزینه از جنس خوب مرغوبی که این شرکت ها برای شما فراهم می کنند استفاده کنید و دیگر نگران کیفیت تولید شده در کارگاه شما نباشید. بهترین چوب ها و بهترین خاک زغال ها معمولا در دست شرکت هایی می باشد که فروش خوبی در این زمینه دارند و جنس آنها توسط تولیدکنندگان دیگر تایید شده به مورد اطمینان آنها قرار گرفته اند.

دستگاه تولید زغال چینی

البته برای تولید زغال خوب و درجه یک باید از دستگاه های پیشرفته و به روز استفاده کرد. این دستگاه ها نیز انواع مختلفی دارند که باید هنگام خرید به آنها توجه کرد. معمولا تولید کنندگان محترم ایرانی از دستگاه های دست دوم به علت قیمت مناسب دستگاه نسبت به نو استفاده می کنند که در این خصوص نیز باید به پارامتر هایی توجه داشته باشند که هنگام خرید با مشکل مواجه نشوند. بهترین راه حل برای یک خرید خوب دستگاه کمک گرفتن از افراد با تجربه و استفاده از تجربیات آنان در باره کارکرد دستگاه و همراه بردن آنها هنگام خرید دستگاه، نکته بعدی تست دستگاه به هنگام خرید می باشد.

دستگاه های تولید زغال معمولا در چند ساعت ابتدایی کار هیچ مشکلی ندارند و به خوبی کار میکنند (حتی اگر دستگاه معیوب باشد) اما بعد از گذشت چندین ساعت اگر دشتگاه معیوب باشد، مشکلات خود را نمایان میکند که این مشکلات با صدا یا دود اضافی همراه می باشد.

شرایط مورد نیاز برای تولید زغال چینی؟

شرط های لازم برای تولید زغال چینی را با یکدیگر بررسی می کنیم. البته این شرایط در واقع پیش نیاز های تولید می باشند. شماره یک، کارگاهی در خارج شهر می باشد که نیاز ایتدایی این شغل هست. زیرا اگر این کارگاه در داخل شهر باشد باعث نارضایتی همسایگان و در ابتدای کار باعث ایجاد مشکل در تولید شما میشود. جدا از آن به علت آلودگی که به محیط زیست رسانده می شود، ماموران محیط زیست نیز می توانند جلوی خط تولید شما را بگیرند پس نتیجه می گیریم که کارگاه حتما باید خارج شهر باشد.شماره دو، دسترسی کارگاه خریداری شده به جاده برای حمل و نقل. دقت کنید که کارگاه خریداری شده دسترسی آسانی به جاده برای حمل و نقل  زغال های تولیدی داشته باشد.

شماره سه، دقت کنید که حتما کارگاه خریداری شده دارای گاز قوی باشد به علت اینکه در تولید زغال از گاز های بسیار قوی استفاده می شود و اگر فشار گاز مناسب نباشد روی کیفیت زغال تاثیر میگذارد. شماره چهار برق کارگاه می باشد. دستگاه های تولید زغال حداقل 32 آمپر برق نیاز دارند که چون از موتور های الکتریکی بهره میبرند باید برق سه فاز باشد. شماره پنج سقف بلندتر از چهار متر است. اگر سقف کارگاه شما کوچک باشد وسایل مورد نیاز سوله در آن جا نشده و در بعضی موارد که ماشین های حمل مواد اولیه می خواهند مواد را به داخل سوله بیاورند نمی توانند همراه بار داخل سوله شوند و بار را خالی کنند و مجبور هستید در خارج از سوله مواد اولیه را تخلیه کنید.

 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات دیگر