09122024339

02188747944

شنبه تا چهارشنبه : 9:00-17:00

پنج شنبه : 9:00-14:00

زغال چینی رکورد

طغال چینی رکورد

داستان زغال رکورد

همانطور که می دانید تولید زغال چینی مدت هاست که در ایران رواج داره و تولید کنندگان زیادی این زغال را تولید می کنند. شاید فکر کنید که زغال چینی فرآورده ای از ایران است و به دست کار آفرینان ایرانی ساخته شده است. درست است که تغییرات زیادی در این زغال به وجود آمده و کیفیت آن بسیار بالا رفته اما زغال فشرده فراورده ای از چین است و به کشور ما صادر شده است .سال ها پیش برای اولین بار زغال چینی در چین تولید شد و سپس بعد از تایید کیفیت و محبوبیت برای صادرات وارد ایران شد . اولین برند زغال چینی زغال های چینی رکورد بود که وارد ایران شد و پس از مدت کمی در بین مردم محبوبیت بالایی به دست اورد.

پس از فروش و واردات زیاد این محصول در کشور تولید کنندگان به فکر تولید این محصول در خود کشور افتادند و اولین زغال چینی در ایران را تولید کردند. زغال چینی یا زغال فشرده ابتدا با همان برند رکورد در کشور تولید می شد که از نظر کیفیت و کارایی فرقی با محصول اصلی یعنی همان زغال چینی (صادر شده از چین)نداشت. امروزه نیز برخی از تولید کنندگان با همین برند محصولاتشان را وارد بازار می کنند. یکی از دلایلی که برخی تولید کنندگان از برند رمورد استفاده می کنند ، کیفیت ثابت شده ی این برند است و اکثر خریداران در بازار که نم توانند به راحتی به هر مارکی اعتماد کنند ترجیح می دهند از برند رکورد خریداری کنند پس تولید کنندگان با تولید محصول با این نام و کیفیت خوب محصولات خود را بهتر و راحت تر به فروش می رسانند.

مزایای زغال رکورد

همانطور که می دانید زغال چینی نسبت به بقیه زغال ها ارزان قیمت تر است و مواد اولیه ی آن از ضایعات درختان ساخته شده است.  همانطور که در بالا گفته شد زغال چینی ابتدا در چین از ضایعات درختان و پوست گردو تولید شد و پس از رواج کار و محبوبیت محصول ،زغال چینی به کشور های دیگر از جمله کشور ما ایران صادر شد و یکی از مهم ترین دلایل تولید این محصول در ایران این بود  تولید کنندگان متوجه شدند که مواد اولیه این محصول به راحتی در ایران پیدا می شود و بسیار ارزان قیمت است و به همین دلیل تولید این محصول سود خوبی برایشان دارد.

تعدادی از تولید کنندگان از برند رکورد برای تولید محصولاتشان استفاده می کنند که اکثر این محصولات کیفیت بالایی دارند ولی برخی از آن ها کیفیت مناسبی ندارند. یکی از بیشترین فروش های زغال چینی رکورد متعلق به کافیشاپ ها ،رستوران ها، و قهوه خانه ها است که البته  برای استفاده های شخصی نیز خریداری می شود، مانند:پختن کباب ،درست کردن قلیان و درست کردن اتش و..

می دانید که برای  درست کردن کباب و جوجه و.. نیازمند به زغال هستید. زغال خوب باید زود پخته شود و بو و دود نداشته باشد و ارزان قیمت باشد که تمام این ویژگی ها در زغال فشرده رکورد وجود دارد.

زغال ها در انواع مختلفی به فروش می رسند که یکی از انواع آن ،زغال چینی است . زغال چینی ام در برند های مختلف و قیمت های مختلف  درون بازار به فروش می رسد که قیمت زغال رکورد در بازار حدودا بین 15 تا 20 هزار تومان متغیر است.

تولید زغال چینی

در کشور ما مقداری از زغال چینی مصرفی صادر می شود و مقدار زیادی تولید می شود که کیفیت بالایی دارد و با موارد صادر شده برابری می کند اما این وسط تعدادی افراد سود جو وجود دارند که با استفاده از مواد اولیه ی بی کیفیت و کم و زیاد کردن مواد اولیه کیفیت زغال چینی را کاهش می دهند و از نام برند رکورد سو استفاده می کنند.

چند سال گذشته ما تنها می توانستیم زغال های چینی رکورد را از کشوران همسایه دریافت کنیم اما امروزه با تلاش تولید کنندگان و داشتن دستگاه های بسیار پیشرفته ما میتوانیم زغال های چینی را با برند رکورد و دیگر برند های ایرانی تولید کنیم و همچنین صادر کنیم . می دانید که برای صادرات محصولی باید مجوز صادرات را دارا باشیم و برای دریافت مجوز باید کیفیت محصول بسیار بالا باشد و سودجویی در این رابطه انجام نشود.

امروزه زغال های چینی یا فشرده با برند رکورد به کشور های زیادی به خصوص کشوران همسایه و چسبیده به دریای خلیج فارس صادر می شود پس شما می توانید با خرید محصولاتی که تولید کننده گان آن ها دارای مجوز صادرات هستند از کیفیت خرید خود اطمینان حاصل فرمایید.

تولید زغال چینی امروزه به دلیل وجود مواد اولیه‌ ارزان قیمت سود زیادی برای تولید کنندگان دارد شما می توانید با راه اندازی خط تولید زغال چینی درامد زیادی داشته باشید و همچنین کشورمان را جز کشوران قدرتمند در تولید کنید. شما می توانید با استفاده از برند رکورد و تولید محصول با کیفیت بالا فروش زیادی داشته باشید.

امیدوارم از مطالعه ی این مقاله لذت برده باشید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات دیگر