09122024339

02188747944

شنبه تا چهارشنبه : 9:00-17:00

پنج شنبه : 9:00-14:00

دستگاه برش زغال اسلایسر

دستگاه برش زغال فشرده یا اسلایسر زغال

دستگاه برش زغال فشرده اسلایسر

خط تولید زغال فشرده شامل چندین دستگاه با عملکرد های خاص است که هر یک نقشی مهم دارند. یکی از دستگاه هایی که در خط تولید زغال فشرده صنعتگران وجود دارد دستگاه برش زغال فشرده ، یا دستگاه اسلایسر است.

در ادامه این مطلب به بررسی عملکرد دستگاه برش زغال فشرده و ویژگی های آن می پردازیم.

 

عملکرد اسلایسر زغال

برخی از تولید کنندگان بعد از این که با استفاده از مواد اولیه تولید ذغال فشرده ، بریکت را تولید کرده ، و در کوره پخت کرده و زغال را تولید می کنند آن را برای بسته بندی و فروش در بازار آماده می کنند.

اما بعضی از تولیدکنندگان جهت استفاده آسان تر برای مشتری و سهولت در فروش ،زغال ها را پس از تولید به دستگاه اسلایسر می برند تا برش خورده و به قطعات کوچک تر و هم اندازه تقسیم شود.

دستگاه برش زغال فشرده

ساختار دستگاه برش زغال فشرده به این صورت است که دارای چندین تیغه است که قالب های زغال با قرار گیری روی آن  برش خورده و به قطعات کوچک تر تقسیم می شوند.

قالب های زغال با قرار گیری در محفظه چینش ، به سمت تیغه های دستگاه می روند و تیغه ها آن ها را قطعه می کنند.

دستگاه برش زغال فشرده

انواع دستگاه برش زغال فشرده (اسلایسر)

دستگاه برش زغال فشرده دارای طرح ها و مدل های مختلفی است که از نظر ظرفیت خروجی ،نوع تیغه ها ، برق مصرفی و دیگر ویژگی ها، بسته به نیاز مشتری متفاوت است.

دستگاه ها معمولا دارای ابعاد یک متر در یک متر ، و با ارتفاع 70 سانتی متری هستند ، که البته در ابعاد بزرگتر هم قابل سفارش اند.

تیغه ها

دستگاه ها در انواع 1 تیغه تا 16 تیغه تولید می شوند، که البته بیشتر از انواع 8 تیغه تا 16 تیغه آن استفاده می شود.

تیغه ها معمولا جنس استیل یا سرامیکی دارند.

موتور

مدل های 8 تیغه دستگاه برش زغال دارای موتور(دینام) با قدرت 2.5 اسب بخار هستند ، و انواع قوی تر 16 تیغه دارای موتور با قدرت 3 اسب می باشند.

دینام ها در این دستگاه از دستگاه موتوژن است.

برق دستگاه

بسته به نیاز مشتری که کارگاه بزرگی داشته باشد یا کوچک ، دستگاه برش زغال فشرده (اسلایسر زغال) می تواند با برق سه فاز یا تک فاز ساخته شود.

هم چنین انواع دستگاه های برش زغال ، می توانند در دو نوع بدون مکنده و دارای مکنده باشند ، که انواع مکنده دار ، گرد زغال و آلودگی های ایجاد شده را جمع کرده و از پخش شدن آن در محیط جلوگیری می کند، بنابراین از نظر بهداشت محیط بهتر است.

 

کیفیت ساخت و بدنه

دستگاه برش زغال فشرده تولید شده توسط صنعتگران ، ساخته شده با بهترین ورق آلیاژ برای ساخت بده است که با رنگ کوره ای با کیفیت ویژه پوشش داده شده است.

هم چنین دستگاه دارای تیغه های استیل ، یا سرامیکی با کیفیتی ویژه هستند که نیازی به تیز کردن ندارند و حین کار برش زغال ها تیز می شوند.

 

ابعادهای برش دستگاه اسلایسر

دستگاه برش زغال صنعتگران این قابلیت را دارد که زغال را ابعاد از پیش تعیین شده که البته قابل تنظیم و تغییر است ، برش دهد.

برش ها تماما یک اندازه خواهند بود ، که ابعاد رایجی که برای آن تنظیم می شود ، قطعات 2 تا 3 سانتی متری است . لازم به ذکر است که استاندارد ترین اندازه برای اسلایدهای (برش های) زغال ، 2.5 سانتی متر است که برای اکثر مشتریان مطلوب است.

دستگاه برش زغال فشرده

ایمنی دستگاه برش زغال

سلامت کارکنان خط تولید زغال فشرده و ایمنی محیط کار یکی از مهم ترین موارد برای تولیدکنندگان است که باید همواره مورد توجه قرار بگیرد .

سازندگان دستگاه های خط تولید زغال فشرده نیز باید تا جای ممکن ایمنی دستگاه ها را در نظر بگیرند، تا اپراتور های دستگاه در شرایط ایمن و مطئمن و سلامت به کار خود بپردازند.

دستگاه برش زغال گروه صنعتگران ، با بهره وری از یک محافظ و کاور روی محل تیغه ها ، دارای بالاترین حد ایمنی است ، تا جایی که اپراتور دستگاه هیچگونه تماس مستقیمی با سینی و تیغه ها ندارد تا خطری متوجه وی نشود.

توجه داشته باشید که تیغه ها بسیار تیز هستند و باید تا جای ممکن اپراتور با آن ها برخوردی نداشته باشد. خوشخبتانه تیغه ها نیازی به تیز کردن هم ندارند و خود با کربن موجود در زغال تیز می شوند. اما اگر نیاز به تمیز کردن ، تعمیر یا به هر دلیل دیگری باز کردن تیغه بودید، حتما باید از خاموش بودن و قطع برق دستگاه مطمئن شوید.

دستگاه برش زغال فشرده اسلایسر

میزان تولید روزانه دستگاه برش زغال چقدر است؟

دستگاه برش زغال صنعتگران ، در هر نوبت کاری 8 ساعته قادر به برش یک و نیم الی 2 تن زغال است ، که البته بسته به تعداد تیغه ها تناژ تولید روزانه متغیر است.

زغال قالبی برش خورده
زغال قالبی برش خورده

خرید دستگاه برش زغال فشرده

با خرید دستگاه برش زغال فشرده ، می توانید فروش راحت تر و بیشتری داشته باشید، چراکه زغالی که برش خورده و به قطعات مساوی تقسیم شده و بسته بندی شده است، در بازار قیمت بالاتری دارد ، چراکه مشتری در استفاده از آن ها راحت تر خواهد بود.

برای اطلاع از قیمت دستگاه برش زغال فشرده ، و خرید دستگاه اسلایسر در هر کجای کشور که هستید، با ما در گروه صنعتگران ، تیم حرفه ای نصب و راه اندازی خط تولید زغال فشرده تماس حاصل فرمایید.

09122024339

02188747944

صنعتگران ، در کنار شما در همه ی مراحل تولید زغال فشرده

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات دیگر